SVATEBNÍ NABÍDKA

vítejte

já

Denisa Vilkus

V první řadě děkuji a moc si vážím za Váš zájem o mou tvorbu. Svatební den pro mě znamená dokumentování lásky, jsem tichým pozorovatelem pro kterého je důležité zachytit atmosféru a autenticitu daného dne. Jsem tady proto abych Vám zachytila vzpomínky, které Vás vrátí v čase do vašeho svatebního dne pokaždé, když se na na ně podíváte. 

Samoan-Maori-traditional-tropical-wedding-O+G-77

Svatební nabídka pro rok 2024

25 tisíc

Každá svatba je jedinečná a proto přistupuji ke každé svatbě jako k jedinečnému projektu a příběh, který vizuálně vyprávím Vám zachytím od samého začátku až do úplného konce. Proto jsem vám k dispozici od ranních příprav až po večerní zábavu.

Andrea-David-62__
svg-image

Pro focení svatebních portrétů nabízím i možnost focení v jiný den (například den před nebo den po svatbě) v rámci ceny. Díky tomu můžeme spolu vyrazit na zajímavá místa, do lesů, hor, na vaše oblíbené místo, nebo dokonce i vycestovat do zahraničí a tím pádem spolu můžeme vymyslet něco zajímavého a speciálního, co bude charakterizovat vás a na co budeme mít více času. Jsem otevřená i těm nejdivočejším nápadům a lokalitám. Je to jen o Vás dvou.

svg-image
svg-image

Počet výsledných fotografií se pohybuje minimálně okolo 500 - 800+ finálně upravených fotografií v digitální podobě odevzdaných v té nejlepší kvalitě. Záleží mi na tom abych Vám komplentně odvyprávěla Váš nezapomenutelný svatební den a proto s Vámi budu moc ráda sdílet veškeré povedené snímky.

Dodání minimálně deseti fotografií do tří dnů od svatby.

Doba zpracování všech fotografií a dodání je od 4-8 týdnů od svatby.

svg-image
Sandra-a-Martin-912_

Odevzdání

Fotografie odevzdávám v balení, které obsahuje originální dřevěný USB disk, 20 vytištěných fotek v rozměru 10x15 a snímky Vám budou také k dispozici v online galerii na webu.

Doprava

Doprava je do 60km od Šilheřovic zdarma, poté 10Kč/km

samoan-tropical-wedding-samoa-beach-resort-1_banner

Cena zahrnuje předsvatební schůzku a konzultace po celou dobu spolupráce. Na předsvatební schůzce bych se s Vámi ráda setkala osobně (popřípadě online) abyste mi mohli sdělit Vaše představy a detaily Vaší svatby. Moc ráda si poslechnu Váš příběh, abychom se vzájemně seznámili a byli na jedné vlně.

Samoa-tropical-wedding-Saletoga-Beach-resort–20
Samoa-tropical-wedding-Saletoga-Beach-resort–82
czech-wedding-czechia-22
Samoan-Maori-traditional-tropical-wedding-O+G-78
Samoan-traditional-tropical-wedding-S+Y-Banner-2
Samoan-traditional-tropical-wedding-S+Y-84
Samoan-traditional-tropical-wedding-CH+R-53
samoan-tropical-wedding-samoa-beach-resort-10

V případě že Vám svatební nabídka vyhovuje spolu doladíme poslední detaily a termín Vám bude závazně rezervován. :)

Budu se těšit na společnou tvorbu!